Co już niedługo?

Cóż, nie ma co się obijać, tylko trzeba się brać do roboty! A jakie gry zamierzam ocenić w najbliższym czasie? O tym przeczytacie w tym artykule!

Pierwszą grą którą na 100% zrecenzuje będzie Shenmue – to Japońska gra wydana w roku 1999 na konsolę Sega Dreamcast. Gra, chociaż największe uznanie zdobyła w swoim rodzimym kraju, gdzie podobno kwitną wiśnie, jest zdecydowanie jedną z najlepszych gier JRPG wydanych na konsole stacjonarną. Gra łączy elementy akcji z typową przygodówką, tworząc tym samym niesamowitą fabułę ze świetną rozgrywką, szczególnie jak na tamte czasy. Warto podkreślić, że na targach E3 w 2015 roku, oficjalnie zapowiedziano wydanie trzeciej części tej wspaniałej serii. Tym bardziej warto ją niektórym przypomnieć, a innym przedstawić.

Inną grą która na 100% pojawi się na moim blogu będzie gra Heroes Of Might And Magic 3. Tej gry chyba nie muszę przedstawiać, cała seria jest zupełną perełką wśród turowych gier strategicznych, a trzecia część przez wielu uważana jest za najlepszą.

Pewnie zauważyliście zdjęcie Altaira z pierwszej części gry Assasin’s creed, wydanej przez studio Ubisoft Quebeck. Fanów tej części muszę zmartwić, gdyż nasz biały assasyn nie pojawi się w najbliższym czasie na moim blogu. Pojawią się za to trzy inne postacie: Postrach Karaibów, pirat Edward Kenwey z gry Assasin’s creed 4: Black Flag oraz Ivy i Jackob Frye, rodzeństwo assasynów z części ,,Syndicate”. Jak jednak mówiłem gry retro stawiam na pierwszym miejscu więc na pewno nie będą to recenzje priorytetowe.

To wszystko co chciałem wam przekazać w tym wpisie. Więcej informacji już wkrótce, teraz jednak zajmuję się ocenianiem nie wymienionej tutaj gry. Czy ktoś zgadnie jakiej? Ja się żegnam, cześć i siemanko.
Kuba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *